Översikt
Specifikation
V500DJ2-KS5 Rev.J6

V500DJ2-KS5 Rev.J6 Grundläggande information
| Panelmodell | V500DJ2-KS5 Rev.J6 |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,50 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| V500DJ2-KS5 Rev.J6-pris | Begär pris och ledtid |
| Ett annat namn | - |
| OP Temperatur | 0 ~ 50 °C |
| ST Temperatur | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
V500DJ2-KS5 Rev.J6 Optiska funktioner
| Ett annat namn | - |
|---|---|
| OP Temperatur | 0 ~ 50 °C |
| ST Temperatur | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| luminans | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 5000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Svarhastighet | 9.5 (Typ.)(G to G) ms |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| kromaticitet | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Support Färg | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| gamut | 88% NTSC (CIE1931) |
| Vit Variation | 1.54 (Max.)(5 points) |
| Utomhus Sikt | No |
| transmissivitet | - |
| 3D Tech | 3D (Shutter Glass) |
| reflektans | - |
V500DJ2-KS5 Rev.J6 Mekaniska egenskaper
| Ett annat namn | - |
|---|---|
| OP Temperatur | 0 ~ 50 °C |
| ST Temperatur | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| luminans | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 5000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Svarhastighet | 9.5 (Typ.)(G to G) ms |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| kromaticitet | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Support Färg | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| gamut | 88% NTSC (CIE1931) |
| Vit Variation | 1.54 (Max.)(5 points) |
| Utomhus Sikt | No |
| transmissivitet | - |
| 3D Tech | 3D (Shutter Glass) |
| reflektans | - |
| Antal pixlar | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Dot pitch (W × H) | 0.0951×0.2854 mm |
| Pixel pitch (W × H) | 0.2854×0.2854 mm |
| Aktiv visning | 1095.84(W)×616.41(H) mm |
| Sammantaget Dim. | 1115.04(W)×638.41(H) mm |
| Bezel Opening | 1103.04(W)×622.41(H) mm |
| Total djup | 19.1/26.9 (Typ./Max.) mm |
| Form Shape | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande (W: H) | 16:9 |
| Formstil | - |
| Massa | 12.0Kgs (Typ.) |
| Yta | Antiglare (Haze 1%) |
V500DJ2-KS5 Rev.J6 Signalgränssnitt
| Ett annat namn | - |
|---|---|
| OP Temperatur | 0 ~ 50 °C |
| ST Temperatur | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| luminans | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 5000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Svarhastighet | 9.5 (Typ.)(G to G) ms |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| kromaticitet | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Support Färg | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| gamut | 88% NTSC (CIE1931) |
| Vit Variation | 1.54 (Max.)(5 points) |
| Utomhus Sikt | No |
| transmissivitet | - |
| 3D Tech | 3D (Shutter Glass) |
| reflektans | - |
| Antal pixlar | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Dot pitch (W × H) | 0.0951×0.2854 mm |
| Pixel pitch (W × H) | 0.2854×0.2854 mm |
| Aktiv visning | 1095.84(W)×616.41(H) mm |
| Sammantaget Dim. | 1115.04(W)×638.41(H) mm |
| Bezel Opening | 1103.04(W)×622.41(H) mm |
| Total djup | 19.1/26.9 (Typ./Max.) mm |
| Form Shape | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande (W: H) | 16:9 |
| Formstil | - |
| Massa | 12.0Kgs (Typ.) |
| Yta | Antiglare (Haze 1%) |
| Ingångsström | 0.71/0.85A (Typ./Max.) |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
| Konsumtion | 8.11/8.92W (Typ./Max.) |
| Signalgränssnitt | V-by-One 8 lane |
| Placera | |
| Kasta | Pins |
| Belopp | Pin Assignment |
V500DJ2-KS5 Rev.J6 Backlight System
| Ett annat namn | - |
|---|---|
| OP Temperatur | 0 ~ 50 °C |
| ST Temperatur | -20 ~ 60 °C |
| Vibration Level | - |
| luminans | 350 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 5000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Svarhastighet | 9.5 (Typ.)(G to G) ms |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| kromaticitet | Wx:0.280; Wy:0.290 |
| Support Färg | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) |
| gamut | 88% NTSC (CIE1931) |
| Vit Variation | 1.54 (Max.)(5 points) |
| Utomhus Sikt | No |
| transmissivitet | - |
| 3D Tech | 3D (Shutter Glass) |
| reflektans | - |
| Antal pixlar | 3840(RGB)×2160, UHD |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Dot pitch (W × H) | 0.0951×0.2854 mm |
| Pixel pitch (W × H) | 0.2854×0.2854 mm |
| Aktiv visning | 1095.84(W)×616.41(H) mm |
| Sammantaget Dim. | 1115.04(W)×638.41(H) mm |
| Bezel Opening | 1103.04(W)×622.41(H) mm |
| Total djup | 19.1/26.9 (Typ./Max.) mm |
| Form Shape | Flat Rectangle |
| Orientering | Landscape type |
| Bildförhållande (W: H) | 16:9 |
| Formstil | - |
| Massa | 12.0Kgs (Typ.) |
| Yta | Antiglare (Haze 1%) |
| Ingångsström | 145±8.7mA |
| Inspänning | 47.79/49.4/54.9V (Min./Typ./Max.) |
| Konsumtion | 90/95W (Typ./Max.) |
| Signalgränssnitt | V-by-One 8 lane |
| Placera | - |
| Kasta | Pins |
| Belopp | Pin Assignment H:Higt VoltageN:No connectionL:Low VoltageA:AnodeC:Cathode" /> |
| Lamptyp | WLED |
| Utbyta | - |
| Lampform | - |
| Lampans liv | 30K(Min.) (Hours) |
